Misyonumuz

• Müşteri beklentilerini aşan yüksek kaliteli hizmet sunmak,
• Müşteri sadakatini temin etmek,
• Müşterilerini zamanında ve yaratıcı çözümler önermek,
• Bugünün ve yarının gereksinimlerini tespit ederek şirket kaynaklarını bunları karşılayacak şekilde yönlendirmek,
• İç ve Dış tedarikçilerden temin edilen ürün ve hizmetlere mutlaka değer ekleyerek müşterimize sunmak,
• Çalışanlarımıza fırsatlar ve kendilerini ispatlayacakları görevler vermek, yaratıcılığa teşvik etmek,
• Personelimizle birlikte toplumun refahı ve mutluluğu için çalışmak.

Vizyonumuz

Asansör sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Lifitor, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük değil, sürekli müşteriler ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini yaratmaya çalışmaktadır.

 

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Lifitor, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; sektörün en iyileri arasında yerini alacaktır.

Kalite Politikamız

İnsanların yaşam konforunun artırılması için, standartlara yasal mevzuata ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak; müşterilerimizin istek ve beklentilerine, çevreyi ve doğayı koruyarak Kaliteli, Emniyetli, Teknolojik ve Estetik çözümler sunmak. Personelimizle birlikte Teknolojik gelişmeleri takip ederek verdiğimiz Sürekli Eğitim, Teknik Destek ile Sürekli İyileşmeyi ve satış sonrası hizmetlerimizin hızı ve etkinliği ile Müşteri Memnuniyetini sağlamak. Bu özellikleri ile sektörde ve bölgemizde aranılan firma olmamızı devam ettirmektir.

 

Biliyoruz ki, Asansör satın alırken, aslında uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle YÜKSELENUMUT Asansör Ltd. Şti.nin amacı size sadece asansör satmak değil aynı zamanda dostluğunuzu da kazanmaktır.